179

OFFERANDESCHOTEL

Schatting : 200 € - 250 €
van gedreven geelkoper. Nürnberg, 17e eeuw.
Hamerprijs :
180

PAAR KANDELABERS

Schatting : 600 € - 800 €
van groen marmer en verguld brons met vijf lichtarmen versierd. Lodewijk XV-stijl.
Hamerprijs :
181

PAAR TINNEN OFFERANDESCHOTELTJES

Schatting : 200 € - 300 €
medaillon met Verrijzenis van Christus en boord met apostelen versierd. 17e eeuw. En één ander. D: 19.5 cm en 17.5 cm.
Hamerprijs :
182

RONDE TINNEN SCHOTEL

Schatting : 200 € - 400 €
medaillon versierd met wapenschild van Antwerpen. Gemerkt. D: 42 cm.
Hamerprijs :
183

TAFELPENDULE

Schatting : 500 € - 800 €
van gepatineerd en verguld brons versierd met stierenkoppen en bekroond met beeldje van doedelzakspeler. Gesigneerd: J.J. Feuchere.
Hamerprijs :
184

TAFELPENDULE

Schatting : 300 € - 400 €
ronde wijzerplaat geflankeerd door ridder; rechthoekig voetstuk. Midden 19e eeuw.
Hamerprijs :