185

DEKSELVAAS

Schatting : 140 € - 180 €
met meerkleurig decor van oriëntalistische voorstelling van Moren. Jugendstil. Limoges.
Hamerprijs :
186

OVALE SCHAAL

Schatting : 300 € - 400 €
medaillon met decor van minnend paar op koningsblauwe fond met goud gehoogd; oplopend achtkantig voetstuk, koperen montuur. Sèvres.
Hamerprijs :
187

LAMP

Schatting : 200 € - 400 €
vaas met decor van waterplanten. Val Saint Lambert. Gesigneerd. Met koperen montuur. H: 48 cm.
Hamerprijs :
188

PAAR BORDEN

Schatting : 200 € - 250 €
van porselein met meerkleurig bloemendecor, geschubde rand. Meissen.
Hamerprijs :
189

VAAS MET SLANKE HALS

Schatting : 200 € - 400 €
van gekleurd glas. Gemerkt: Daum Nancy, France. H: 58 cm.
Hamerprijs :
190

ACHTKANTIG KOFFIE- EN THEESERVIES

Schatting : 750 € - 1.000 €
Merken van Birmingham. G: 1570 g. (4 stuks).
Hamerprijs :