179

OFFERANDESCHOTEL

van gedreven geelkoper. Nürnberg, 17e eeuw.
Hamerprijs :
180

PAAR KANDELABERS

van groen marmer en verguld brons met vijf lichtarmen versierd. Lodewijk XV-stijl.
Hamerprijs :
181

PAAR TINNEN OFFERANDESCHOTELTJES

medaillon met Verrijzenis van Christus en boord met apostelen versierd. 17e eeuw. En één ander. D: 19.5 cm en 17.5 cm.
Hamerprijs :
182

RONDE TINNEN SCHOTEL

medaillon versierd met wapenschild van Antwerpen. Gemerkt. D: 42 cm.
Hamerprijs :
183

TAFELPENDULE

van gepatineerd en verguld brons versierd met stierenkoppen en bekroond met beeldje van doedelzakspeler. Gesigneerd: J.J. Feuchere.
Hamerprijs :
184

TAFELPENDULE

ronde wijzerplaat geflankeerd door ridder; rechthoekig voetstuk. Midden 19e eeuw.
Hamerprijs :