BERVOETS FRED

Metalen blik met inhoud.
Hamerprijs :
24

BERVOETS FRED

Politieagent met pinguïns. Kleurenlithografie, gesigneerd.
Hamerprijs :
25

BERVOETS FRED

Minnend paar in boomgaard. (1998). Gehoogde kleurenlithografie. Kunstenaarsproef, gesigneerd.
Hamerprijs :
26

BERVOETS FRED

Soldaten. (2000). Kleurenlithografie. Kunstenaarsproef. En één andere.
Hamerprijs :
27

BERVOETS FRED

Zelfportret. Kleurenlithografie, 32/70. Gesigneerd.
Hamerprijs :
28

BERVOETS FRED

Gevangenisscène. Kleurenlithografie, 65/150. Gesigneerd.
Hamerprijs :