185

DEKSELVAAS

met meerkleurig decor van oriëntalistische voorstelling van Moren. Jugendstil. Limoges.
Hamerprijs :
186

OVALE SCHAAL

medaillon met decor van minnend paar op koningsblauwe fond met goud gehoogd; oplopend achtkantig voetstuk, koperen montuur. Sèvres.
Hamerprijs :
187

LAMP

vaas met decor van waterplanten. Val Saint Lambert. Gesigneerd. Met koperen montuur. H: 48 cm.
Hamerprijs :
188

PAAR BORDEN

van porselein met meerkleurig bloemendecor, geschubde rand. Meissen.
Hamerprijs :
189

VAAS MET SLANKE HALS

van gekleurd glas. Gemerkt: Daum Nancy, France. H: 58 cm.
Hamerprijs :
190

ACHTKANTIG KOFFIE- EN THEESERVIES

Merken van Birmingham. G: 1570 g. (4 stuks).
Hamerprijs :