215

BASTIN E.

Mijnwerker: gepatineerd bronzen beeld. H: 46 cm.
Hamerprijs :
216

BOFILL

vaas van gepatineerd en verguld brons met decor van libel en waterplanten. H: 31 cm.
Hamerprijs :
217

CELIE PIETER

'Broek'. (1975). Beeldje van gelakt hout. 25/30. Gesigneerd. 35 x 22 x 6.
Hamerprijs :
218

CELIE PIETER (niet gesigneerd)

'Vest'. Beeldje van gesneden en geel gelakt hout. 26 x 41 x 7.
Hamerprijs :
219

CHAFFART ERIKA (monogram)

Dameshoofdje van gepolychromeerd terracotta. In plexi-box. H: 20 cm.
Hamerprijs :
220

CHIPARUS

'Dancer of Lebanon': verguld bronzen beeld met ivoren armen, hoofd, buik en voeten. Op onyx voetstuk ingelegd met 'Brèche-Rouge' marmer. Circa 1925. H: 58 cm. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs :