221

CHIPARUS

Schatting : 4.000 € - 6.000 €
'The Nimble Dancer': verguld, verzilverd en gepatineerd bronzen beeldje met ivoren handen en gezicht. Op onyx voetstuk ingelegd met zwarte marmer. Circa 1925. H: 47 cm. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs :
222

CLAERHOUT JEF

Schatting : 400 € - 600 €
Twee paarden: paar gepatineerd bronzen beelden. H: 26 cm.
Hamerprijs :
223

CLARA JUAN

Schatting : 400 € - 600 €
Meisje op stoel: gepatineerd bronzen beeldje. H: 32 cm.
Hamerprijs :
224

DE WEVER A.

Schatting : 400 € - 600 €
'Au plus fort'. Mand met spelende kinderen: bronzen beeld met bruin patina. H: 38 cm.
Hamerprijs :
225

DESMET ETIENNE (niet gesigneerd)

Schatting : 300 € - 400 €
Peer: beeld op houten voetstuk. H: 22 cm.
Hamerprijs :
226

DROUOT E.

Schatting : 400 € - 600 €
Arbeider met kruiwagen: gepatineerd bronzen beeld op groen marmeren voetstuk. 41 x 41 x 19.
Hamerprijs :