227

DUTOIT CHRISTIEN

'Icarus thoughts'. (2019). Beeldje van brons. 1/1, gesigneerd. 18 x 16 x 44. Met certificaat.
Hamerprijs :
228

DUTOIT CHRISTIEN

'Kijk Vooruit'. (2021). Beeld van keramiek. 27 x 27 x 65. Met certificaat.
Hamerprijs :
229

FLUITSPELER

bronzen beeld met bruin patina. H: 103 cm.
Hamerprijs :
230

FODERA VANESSA

'Mario Rolex: 'Time is money'. (2025). N°1. Gemerkt. 39 x 26 x 15. Met certificaat.
Hamerprijs :
231

HAMFR L.

Compositie: bronzen beeld met bruin patina. 1/7. Gesigneerd. 22 x 22 x 9. Op zwart marmeren voetstuk.
Hamerprijs :
232

HEDENDAAGSE SCHOOL

Zittende figuur: beeld van terracotta. 50 x 25 x 29. Op plexi sokkel.
Hamerprijs :