29

BERVOETS FRED

Dorpsscène. Kleurenlithografie, 58/99. Gesigneerd.
Hamerprijs :
30

DALI

'Gli orologi molli'. Argentografia (925/000). 55/1499. Uitgave 'Les heures claires'. 16.6 x 12.20.
Hamerprijs :
31

DE BRUYCKER J.

'Le Paradis. (Théâtre)'. Ets, gesigneerd.
Hamerprijs :
32

DELAHAUT JO

Compositie. ('72). Serigrafie,18/100. Gesigneerd.
Hamerprijs :
33

HOEFNAGEL J.

Antverpia. Vogelvluchtperspectiefkaart. Met de hand ingekleurde kopergravure, circa 1598. 77 x 45.
Hamerprijs :
34

HOGENBERG F.

Antverpia: plattegrond van de stad met de citadel. (1572). Handgekleurde kopergravure, 32.5 x 46.5.
Hamerprijs :