251

SZUKALSKI

Schatting : 750 € - 1.000 €
'X mas'. (1992). Gesigneerd. H: 34 cm.
Hamerprijs :
252

SZUKALSKI

Schatting : 750 € - 1.000 €
'X mas'. (1992). Gesigneerd. H: 25 cm.
Hamerprijs :
253

VAN APPLE

Schatting : 800 € - 1.200 €
'World Peace'. (2025). 11/30. Gesigneerd. 40 x 34 x 22. Met certificaat en originele doos.
Hamerprijs :
254

VAN CAILTEUX MATH.

Schatting : 500 € - 750 €
Portret van Nicolas Hanlet. (1916). Gepatineerd bronzen buste op groen marmeren voetstuk. H: 75 cm.
Hamerprijs :
255

VAN VAERENBERGH G.

Schatting : 400 € - 600 €
Kinderbuste van wit marmer en verguld brons; rond oplopend voetstuk van bruin marmer. H: 45 cm.
Hamerprijs :
256

VERSCHUEREN JAN

Schatting : 200 € - 300 €
'To The World'. (2021). Beeld van metaal en keramiek. 20 x 25 x 72. Met certificaat.
Hamerprijs :