263

PERZISCH TAPIJTJE

Schatting : 200 € - 400 €
met decor van dieren en bloemen. 210 x 134.
Hamerprijs :
264

TABRIZ TAPIJT

Schatting : 600 € - 800 €
394 x 294.
Hamerprijs :
265

DRESSOIR

Schatting : 750 € - 1.000 €
met twee laden en twee deuren van gesneden eikenhout met inlegwerk van ebbehout en been. 18e eeuw.
Hamerprijs :
266

LUCHTER EN PAAR WANDLAMPEN

Schatting : 500 € - 750 €
van verguld metaal. Uitgebracht door Bulo. Design: Jules Wabbes.
Hamerprijs :
267

NEGEN STOELEN

Schatting : 1.500 € - 2.000 €
met stof bekleed. Uitgebracht door Bulo. Design: Jules Wabbes. Gemerkt.
Hamerprijs :
268

PAAR PICNIC-BOXES

Schatting : 2.000 € - 2.500 €
van Chinees lakwerk met meerkleurig decor van draken; smeedijzeren montuur. China, 19e eeuw.
Hamerprijs :