251

SZUKALSKI

'X mas'. (1992). Gesigneerd. H: 34 cm.
Hamerprijs :
252

SZUKALSKI

'X mas'. (1992). Gesigneerd. H: 25 cm.
Hamerprijs :
253

VAN APPLE

'World Peace'. (2025). 11/30. Gesigneerd. 40 x 34 x 22. Met certificaat en originele doos.
Hamerprijs :
254

VAN CAILTEUX MATH.

Portret van Nicolas Hanlet. (1916). Gepatineerd bronzen buste op groen marmeren voetstuk. H: 75 cm.
Hamerprijs :
255

VAN VAERENBERGH G.

Kinderbuste van wit marmer en verguld brons; rond oplopend voetstuk van bruin marmer. H: 45 cm.
Hamerprijs :
256

VERSCHUEREN JAN

'To The World'. (2021). Beeld van metaal en keramiek. 20 x 25 x 72. Met certificaat.
Hamerprijs :