263

PERZISCH TAPIJTJE

met decor van dieren en bloemen. 210 x 134.
Hamerprijs :
264

TABRIZ TAPIJT

394 x 294.
Hamerprijs :
265

DRESSOIR

met twee laden en twee deuren van gesneden eikenhout met inlegwerk van ebbehout en been. 18e eeuw.
Hamerprijs :
266

LUCHTER EN PAAR WANDLAMPEN

van verguld metaal. Uitgebracht door Bulo. Design: Jules Wabbes.
Hamerprijs :
267

NEGEN STOELEN

met stof bekleed. Uitgebracht door Bulo. Design: Jules Wabbes. Gemerkt.
Hamerprijs :
268

PAAR PICNIC-BOXES

van Chinees lakwerk met meerkleurig decor van draken; smeedijzeren montuur. China, 19e eeuw.
Hamerprijs :