269

RONDE TAFEL

Schatting : 1.500 € - 2.000 €
centrale uitlopende voet met wit marmeren blad. Uitgebracht door Bulo. Design: Jules Wabbes. Gemerkt op centrale voet: Jules Wabbes Bulo. D: 170 cm.
Hamerprijs :
270

TWEEDELIGE VITRINE

Schatting : 500 € - 750 €
van gemarqueteerd fruithout; bovendeel met een glazen deur; onderdeel met vier laden. Nederland, 18 eeuw.
Hamerprijs :