269

RONDE TAFEL

centrale uitlopende voet met wit marmeren blad. Uitgebracht door Bulo. Design: Jules Wabbes. Gemerkt op centrale voet: Jules Wabbes Bulo. D: 170 cm.
Hamerprijs :
270

TWEEDELIGE VITRINE

van gemarqueteerd fruithout; bovendeel met een glazen deur; onderdeel met vier laden. Nederland, 18 eeuw.
Hamerprijs :