41

SELLESLAGS HERMAN

John Lennon. (1967). Foto, gesigneerd. 33 x 22.
Hamerprijs :
42

SZUKALSKI

Tentoonstellingsaffiche. (1992). Met opdracht gesigneerd.
Hamerprijs :
43

VAN HOEYDONCK PAUL

Dameshoofd. (1972). Gemengde techniek, 43/150. Gesigneerd.
Hamerprijs :
44

BERVOETS FRED

Twee boeken (uitgave De Zwarte Panter, 1992 en 1993) en een tentoonstellingscatalogus ('t Elzenveld, 1997) met drie originele tekeningen en opdracht gesigneerd.
Hamerprijs :
45

DE BRUYN CORNELIS

Reizen van Cornelis de Bruyn, door de vermaardste deelen van Klein Asia, de eylanden Scio, Rhodus, Cyprus, Metelino, Stanchio, &c. Mitsgaders de voornaamste steden van Aegypten, Syrien en Palestina. Delft, Hendrik van Krooneveld, 1698. Folio (ca. 34 x 22 cm). Vele paginagrote en uitklapbare gravures in de tekst. Originele, vollederen band. (sommige gravures in slechte staat, losbladig, niet gecollationeerd).
Hamerprijs :
46

DODOENS

Cruydt-Boeck van Rembertus Dodonaeus. Inde Plantijnsche Druckerije van Françoys van Ravelingen. Leyden, 1618. Folio. Originele lederen band, blindgestempeld, sloten ontbreken, rug hersteld. Met vele gravures in de tekst.
Hamerprijs :