47

HALMA F. & M. BROUERIUS VAN NIDEK

Tooneel der Vereenigde Nederlanden en Onderhorige Landschappen, geopent in een Algemeen Historisch Genealogisch, geographisch en Staatkundig Woordenboek [...]. Met nauwkeurige Landkaerten en fraaie Printverbeeldingen versiert. Eerste en tweede deel. Leeuwarden, Hendrik Halma, 1725. Folio, 2 volumes in volperkamenten banden met blindgestempelde medaillons; met paginagrote gravures en uitklapbare kaarten.
Hamerprijs :
48

MAN RAY 1890-1976

Tentoonstellingscatalogus Ronny Van de Velde. (1994). Luxe-exemplaar in foedraal in doos met lederen rug, voorzijde doos trompe l'oeil replica van 'Pêchage', vergulde snede. Portfolio met 'Fashion photograph' (1930) en 'A view of the artist's studio' (1934) reprints van de originele negatieven. II/XX genummerd (hors commerce).
Hamerprijs :
49

VORSTERMAN VAN OIJEN A.A.

Stam- en wapenboek van aanzienlijke Nederlandsche familiën, met genealogische en heraldische aanteekeningen. 3 volumes in originele linnen banden. Folio, 359 + 415 + 502 pp., 104 chromolithographisch gekleurde platen 624 familiewapens. Twee volumes met beschadigde ruggen.
Hamerprijs :
50

WARHOL ANDY

'Prints'. (October-November 1988, Antwerp/Belgium). Galerie Ronny Van De Velde & C° C/O Viken Arslanian. Catalogue number 041/500 from the limited edition. Leporello in originele doos.
Hamerprijs :
51

ALBERT JOS

'Les immortelles'. Doek, 29 x 39.
Hamerprijs :
52

ANTWERPSE SCHOOL 17E EEUW

Christus aan het Kruis, links beneden de stad Jeruzalem. Paneel, 63 x 47 (gemerkt paneel). (Oude beschrijving Jan Van Herck).
Hamerprijs :