Tooneel der Vereenigde Nederlanden en Onderhorige Landschappen, geopent in een Algemeen Historisch Genealogisch, geographisch en Staatkundig Woordenboek [...]. Met nauwkeurige Landkaerten en fraaie Printverbeeldingen versiert. Eerste en tweede deel. Leeuwarden, Hendrik Halma, 1725. Folio, 2 volumes in volperkamenten banden met blindgestempelde medaillons; met paginagrote gravures en uitklapbare kaarten.
Tentoonstellingscatalogus Ronny Van de Velde. (1994). Luxe-exemplaar in foedraal in doos met lederen rug, voorzijde doos trompe l'oeil replica van 'Pêchage', vergulde snede. Portfolio met 'Fashion photograph' (1930) en 'A view of the artist's studio' (1934) reprints van de originele negatieven. II/XX genummerd (hors commerce).
'Prints'. (October-November 1988, Antwerp/Belgium). Galerie Ronny Van De Velde & C° C/O Viken Arslanian. Catalogue number 041/500 from the limited edition. Leporello in originele doos.