187

BEKER MET DEKSEL

Schatting : 800 € - 1 200 €
voorgesteld is een leeuwenjacht met drie ruiters te paard, waaronder een koning, vechtend tegen twee leeuwen en een leeuwin. Op het handvat een omhoog kruipende leeuwin. Bodem ontbreekt. Duitsland, 19e eeuw. H: 28.7 cm. D: 10 cm. Met CITES-certificaat.
Hamerprijs :
188

DAME MET BLOEMENMAND EN DAME MET MEISJE

Schatting : 200 € - 250 €
twee beelden van jade.
Hamerprijs :
189

DRIE MUNTEN

Schatting : 250 € - 300 €
Daalder, Philips de Schone, 16e eeuw. En twee deniers, abdij van Nijvel, 11e-12e eeuw.
Hamerprijs :
190

FO-HOND

Schatting : 180 € - 240 €
Beeld van jade. H: 22.5 cm.
Hamerprijs :
191

MOEDER MET KIND

Schatting : 200 € - 250 €
twee beelden van jade.
Hamerprijs :
192

OVAAL SCHAALTJE

Schatting : 200 € - 300 €
van agaat met een verguld zilveren montuurtje met twee tourmalines. Gemerkt Chaumet, Paris.
Hamerprijs :