199

WANDPENDULE

Schatting : 300 € - 400 €
met rood schildpad en koper ingelegd; geelkoperen ronde wijzerplaat met geëmailleerde cijfers; met bronzen beslag versierd. Mazarin, 19e eeuw.
Hamerprijs :
200

AMOR

Schatting : 600 € - 800 €
van gesneden hout met resten van polychromie. 18e eeuw. H: 85 cm.
Hamerprijs :
201

CORPUS

Schatting : 300 € - 400 €
beeldje van gesneden palmenhout. Iberië, 17e eeuw. H: 29 cm.
Hamerprijs :
202

DE VAL VAN CHRISTUS

Schatting : 1 500 € - 2 000 €
retabel in gesneden eikenhout. Antwerpen, 15e eeuw. H: 44 cm.
Hamerprijs :
203

FRAGMENT VAN RETABEL

Schatting : 200 € - 250 €
Ruiters te paard: beeldje van gepolychromeerd eikenhout. Brabant, 15e eeuw. 14 x 10.
Hamerprijs :
204

HEILIGE ELISABETH

Schatting : 400 € - 600 €
beeldje van gesneden eikenhout. Zuidelijke Nederlanden, circa 1500. 35 x 12 x 10 cm.
Hamerprijs :